Zapraszamy do przychodni od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00

POSTAW NA PROFILAKTYKĘ !!!

Zaszczep się !!!

Współpracujemy z wieloma firmami medycznymi.

Rejestracja

od poniedziałku do piątku
8.00
- 18.00

 


 ul. Radomska 11

(48) 389-35-34

 

ul. Kopernika 15 lok.2

   (48) 611-31-81

 

user, Autor w serwisie Przychodnia zdrowia Centrum Medyczne UNIMED Kraków -  Strona 4 z 9

 

WAŻNA INFORMACJA

KORONAWIRUSSzanowni pacjenci
W związku z sytuacją epidemiologiczną i wdrażaniem procedur sanitarnych informujemy że:
Większość wizyt w ramach POZ będziemy realizowali
w formie teleporad
przez lekarza, pielęgniarkę lub położną. Prosimy o rejestrację telefoniczną na teleporady.
Po uzyskaniu informacji o terminie teleporady należy oczekiwać na telefon z przychodni. To lekarz,pielęgniarka lub położna podczas rozmowy telefonicznej zadecyduje czy wizyta w przychodni będzie potrzebna.

Osoby z objawami infekcji dróg oddechowych zwłaszcza kaszlące, kichające prosimy o zgłaszanie się do przychodni w maseczkach ochronnych lub gaza z tasiemkami, chustka, szalik zakrywające nos i usta.

Pacjenci, którzy wrócili z podróży zagranicznych lub mieli kontakt z takimi osobami proszeni są o rejestrację wyłącznie telefoniczną i zgłoszenie tego faktu podczas rejestracji. W danym przypadku pacjent zostanie zarejestrowany na teleporadę.

Bardzo proszę o zgłaszanie brakujących recept czy środków pomocniczych telefonicznie. Recepty i zlecenia będą wystawiane na okresy do 1 roku. Będzie można je realizować po 1 opakowaniu w aptece bez konieczności zgłaszania się do przychodni .

W rejestracji oraz gabinetach lekarskich będą wyznaczone linie na podłodze. Bardzo prosimy o nie przekraczanie ich. Powinna być zachowana co najmniej 2- metrowa odległość do personelu medycznego.

Działania te mają na celu ochronę innych pacjentów zwłaszcza osób starszych, z przewlekłymi chorobami oraz ochronę personelu medycznego przed zakażeniem.
W sytuacji szczególnego zagrożenia jaka jest teraz należy przedsięwziąć wszelkie kroki aby zapewnić ciągłość pracy placówek medycznych w kraju.